Πρόγραμμα μαθημάτων

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με την γραμματεία της σχολης.
ΑΙΘΟΥΣΑ Α

Αίθουσα Α

Δευτέρα

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
16:00-17:30
Ballet VI
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
17:30-18:30
Ballet I
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
18:30-19:30
Ballet II
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
B.M.M (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
20:30-22:00
Σύγχρονο Ενηλίκων Προχωρημένο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Τρίτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
16:30-17:30
Ballet IV
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
17:30-18:30
Ballet III
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
18:30-19:30
Ballet V
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
B.M.M (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
20:30-22:00
Ballet VII
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Τετάρτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
17:30-18:30
Ballet I
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
18:30-19:30
Ballet II
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
B.M.M (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
20:30-22:00
Σύγχρονο Ενηλίκων Μεσαίο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Πέμπτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
16:30-17:30
Ballet IV
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
17:30-18:30
Ballet III
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
18:30-19:30
Ballet V
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
B.M.M (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
20:30-22:00
Ballet VII
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Παρασκευή

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
16:00-17:00
Γυμναστική Παιδιών
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
17:00-18:30
Σύγχρονο Παιδιών I
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
18:30-19:30
B.M.M. (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-21:00
Σύγχρονο Παιδιών ΙΙ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
21:00-22:30
Σύγχρονο Ενηλίκων Μεσαίο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Σάββατο

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
09:00-10:30
Ballet VI
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
10:30-11:30
B.M.M. (Γυμναστική)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
11:30-13:00
Σύγχρονο Ενηλίκων Προχωρημένο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
ΑΙΘΟΥΣΑ Α

Αίθουσα B

Δευτέρα

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
18:30-19:30
Β.Μ.Μ (online)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
Pilates
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Τρίτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
19:30-20:30
Jazz
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Τετάρτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
18:30-19:30
B.M.M (online)
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
19:30-20:30
Pilates
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Πέμπτη

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
19:30-20:30
Jazz
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Παρασκευή

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
17:30-18:30
Σύγχρονο Kids
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

Σάββατο

ΩΡΑΜΑΘΗΜΑ
09:30-10:30
Hip-Hop Μεσαίο
10:30-11:30
Hip-Hop Προχωρημένο